GASTRONOMICKÝ AUDIT 

Možná si lámete hlavu nad tím, proč nevyděláváte, nebo vyděláváte málo? Většinou je problémem špatně provedena cenotvorba - od nákupu surovin, přes náklady na energie a zaměstnance až k finální ceně pro zákazníka. Při gastro auditu se zaměřujeme na celkovou ekonomiku provozu.

Naučíme váš personál, jednoduchým a ekonomickým postupům, které vám ušetří peníze na surovinách, personálu a především zvýší kvalitu poskytovaných služeb!!!

Pokud chcete optimalizovat provoz kuchyně, je to služba přímo pro vás.

Před samotným auditem doporučujeme realizovat mystery shopping. Podíváme se z pohledu zákazníka jak to u vás chodí. Poodhalíme nedostatky, které mohou být způsobené i vaší provozní slepotou. Není se za co stydět, tak to prostě je. A ať to chcete slyšet, nebo ne, mnohé problémy plynou především nedostatečnou kontrolou zaměstnanců a špatně nastavenými pravidly. 

Výstupem gastronomického auditu je seznam zjištěných problémů a konkrétní návrhy a doporučení vedoucí k jejich odstranění. Realizaci opatření můžeme ponechat na Vás nebo Vám pomoci díky službě externí provozní, nebo externí šéfkuchař- v takovém případě aktivně dohlížíme nad celým ozdravným procesem několik dnů, týdnů či měsíců. V případě potřeby pomůžeme i s personálem skrze školení kuchařů a číšníků.

Ze zkušenosti se investice vložené do gastronomického auditu vrátí zpravidla do 3 měsíců od realizace opatření - pokud si tedy majitel či provozní nechají poradit.

Zajímá vás spolupráce s Gastro Poradenstvím? V tom případě není nic jednoduššího, než nás kontaktovat!!!